دوستت دارم ها را نگه می  داری برای روز مبادا،

دلم تنگ شده ها را، عاشقتم ها را.

۱۳۸٩/٩/۳٠ساعت ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ توسط احسان نظرات ()

امروز جهت انجام پاره ای امور به شعبه سه سازمان تامین اجتماعی کرج مراجعه کردیم. فرمودند که پرونده شما راکد شده است. فرمودیم چرا؟ فرمودند مساله مهمی نیست، به سرکار خانم x مراجعه فرمایید. فرمودیم چشم و ایضا مراجعت فرمودیم. متن تایپ شده ای به دستمان دادند که از سمت آن سازمان محترم خطاب به شرکت بنده عالی تایپ شده بود. فرمودند که باید تکمیل شده و مدارک لازمه پیوست شود. فرمودیم چشم و خدمت کارمند محترمه اول عودت داده شدیم. درخواست خود را مجدد معروض شدیم. فرمودند نمی شود. فرمودیم دیگر چرا. فرمودند فرمتان امضاء نشده. خلاصه این که نامه ای که ایشان فقط تایپ کرده بودند را بردیم خدمت معاون الف تا امضا کند، آخر نامه بدون امضا که نمی شود، بردیم خدمت معاون ب تا ایضا امضاء کند، بعد دبیرخانه تا مهر و شماره کند و در نهایت اتاق مجاور تا به مان ابلاغ شود. همه این ها که انجام شد، امرمان را نیز رفع و رجوع فرمودند. در این اثناء البته به آقای معاون الف متذکر شدیم که معمولا وقتی نامه را می خواهد به مقصد ارائه کنند اول تایپ می کنند، بعد می دهند معاونین مربوطه امضا کنند، بعد می دهند دبیرخانه تا شماره کنند، و در نهایت به واحد که نامه را به مقصد ابلاغ کند، نه این که تایپ کنند، بدهند به مقصد تا مابقی کارها را پیگیر شود و چند طبقه سازمان را وجب کند، افزون بر این امر ارباب (!) رجوع را نیز گرو نگه دارند. ایشان شروع فرمودند به خلط مبحث و دلایلی آوردن مبنی بر این که خوب ما م...مان هستیم و افزون بر آن ش..عه و افزوم بر آن ا...نی، باید عادت داشته باشیم به این گونه امور، و البته مواردی دیگر که حقیقتا زبان از تکرارشان قاصر است.

مسلما اتفاقات امروز نتایج خوشایندی داشت، من جمله تمرین دوباره ی فروخوری خشم و سر در .... خود داشتن که از قرار معلوم لازمه زندگی روزمره در جمعیتی با پیشینه دوهزار و پانصد و چند ساله.

به به، به به، به به.

۱۳۸٩/٩/٢٧ساعت ۱:٥٧ ‎ب.ظ توسط احسان نظرات ()
تگ ها:

بر طبق آخرین اخبار واصله:

* احتمال اصلاح قیمت ها از هفته ی آتی و قبل از عرضه همراه اول. فعلا بیشترین احتمال برای آزادسازی قیمت بنزین، استفاده از طرح بنزین سه نرخی است و بر طبق برخی شنیده ها نرم افزار مربوطه در جایگاه ها نصب شده است.

* عرضه همراه اول در فرابورس در یک شنبه آینده. با توجه به تعداد و قیمت احتمالی، سهمیه برای هر ایستگاه کاری احتمالا حدود 600 تا 650 میلیون تومان خواهد بود.

( با این قیمت و این تعداد، کی می تونه این سهم رو بکشه بالا! بسیاری بر این عقیده اند که روز عرضه همراه اول بهترین فرصت برای تشکیل سبد بر  روی سهم های پر پتانسیل بازار در پایین ترین قیمت هاست. در صورت اجرای طرح تحول در روزهای آتی و صدور مجوز برای برداشت یارانه های واریزی، به نظر می رسد حمایت مالی از بازار از سوی دولت بعید باشد. با در نظر داشتن این نکته و همچنین توجه به فراوانی عرضه در روز اول (برخلاف عمده ی عرضه های اولیه، در عرضه اولیه همراه اول این کارگزاری ها هستند که به شدت به دنبال مشتری می گردند) و حجم نقدینگی که با عرضه همراه اول، از بازار جمع آوری می شود، کاهش تقاضای همراه اول از روز دوم، کاهش حجم معاملات در بازار و همچنین رکود و حتی افت قیمتی چندان دور از ذهن نیست. لذا بر خلاف نظر بسیاری از دوستان عزیز تریدر اعتقاد دارم که عدم عرضه همراه اول و یا عرضه آن با قیمت بالا برای بازار مفیدتر خواهد بود.)

۱۳۸٩/٩/٢٤ساعت ۱٢:٠۳ ‎ق.ظ توسط احسان نظرات ()
تگ ها:

اخیرن دریافته ام که:

پول خرد و کارتن خالی آنقدر برای سوپر سر کوچه مهم است که پایان نامه برای من.

 

*پی نوشت طولانی تر از متن: چند روز پیش جایی خوندم که هنرمند مردمی، بهاره رهنما، تا یک سال در هیچ پروژه سینمایی حاضر نخواهد شد. یاد دوران لیسانی افتادم که از ۴٠چراغ همه جاشو می خوندم الا نوشته های این خانم بازیگر، و این که حضورش در هر فیلمی از پارامترهای منفی بود که توی تصمیم گیری من برای دیدن اون فیلم تاثیر می ذاشت. امیدوارم که بعد از بازگشت،خانم دکتر جای دیگه ای رو برای خدمت به مردم انتخاب کنه.

۱۳۸٩/٩/۱٧ساعت ۸:٥٦ ‎ق.ظ توسط احسان نظرات ()
تگ ها:

به گزارش آتی نیوز، احتمالا بنزین با سه نرخ یارانه ای (١٠٠ تومن)، نیمه یارانه ای (۴٠٠ تومن) و آزاد عرضه خواهد شد.

۱۳۸٩/٩/٩ساعت ۸:٥٠ ‎ق.ظ توسط احسان نظرات ()
تگ ها:

کسی می دونه این سانتیا سالگا کیه و چرا مطلبی در موردش پیدا نمیشه؟

۱۳۸٩/٩/۸ساعت ۱٠:٠٢ ‎ق.ظ توسط احسان نظرات ()
تگ ها:

به اطلاع صاحب عکس فوق می رساند، نگارنده دیری است که گمشده. خواهشمند است وی را یافته و دریابد.

۱۳۸٩/٩/۳ساعت ۱٠:٠٢ ‎ق.ظ توسط احسان نظرات ()
تگ ها: