خصوصی

آقا اول عذرمی خوام. استاد هروقت نسخه اصلش اومد بازار، می خرمش.

از اونجا که تنمون میخواره واسه دیدن موارد ممنوعه، تو تعطیلات عید در به در دنبال یه سینما بودیم که زندگی خصوصی رو ببینیم. ولی به هر جا که می رسیدیم یکی قبل از ما رسیده بود و کرکره رو آورده بود پائین!

دیروز نسخه قاچاقش اومد بازار، جناب تهیه کننده ما را ببخشاید، خریدیم، دیدیم، ما را نگرفت. انگاری که یه سری تیکه آماده کرده بودن بعدش بر اساس اون تیکه ها یه فیلمنامه نوشته بودن. یعنی کارگردان اوج هنرش رو نشون داد. از اول تا آخر فیلم، یه ریز روی خطوط قرمز راه بری ولی نتونی تماشاگر رو بگیری، استاد واقعا هنرمندی. از تیکه های سیاسی بگیر تا وسط کشیدن حاج حسین شریعتمداری و صفار هرندی از این طرف و مهاجرانی از اون طرف، از استفاده از مفاهیم تا دم در اتاق خوابی و خاموش کردن چراغ و کات صبحانه تا به چالش کشیدن احکام و اینها. راستش از تماشای گشد ارشاد بیشتر از خصوصی لذتیدم.

نهایت اینکه گیشه ای بود، تازه گیشه ای خوبی هم نبود. هرکی نبینه چیزی از دست نداده.

/ 6 نظر / 11 بازدید
سروش محمدی

سلام احسان عزیز... تو هم انگار شکاری از دست همه... سلام به روزم و منتظرت...[گل] راستی برای تبادل لینک هم خبرم کن منتظرم[گل]

فروغ خاموش

و باز هم هنر ایرانیان موجود در مهد هنر!![افسوس]

سپیدار

[ابرو] اووووممم .... نظر خاصی ندارم...!!![نیشخند] سلام و عرض ارادت[لبخند][گل] من که هنوز منتظر دخترعمومم یه روز وقت کنه بریم گشت ارشادو ببینیم[ناراحت] و من هنوز منتظرم . . .

آیلین

خیلی وقته سینما نرفتم... خیلی وقته فیلم ندیدم..خیلی وقته هیچ کاری نکردم..خودم نیستم..

ادرینا

سلام اقا احسان طبق عادت اول یه نگاهی کامل انداختم به مطالبی که نخوندم از همه بیشتر با عکس نرگسه نازتون حال کردم واقعا واقعا دخترک بی نظیریه... خدا اون رو برای شما و شما رو برای اون نگه داره نبودم دلیل بر فراموش کردن نیست حتی اگه علت فراموش شدنم باشه! دوبارخ اپ کردم درباره فیلم هم مرسی که اطلاع دادی خیلی ها نمیرن نگاه کنن دیگه! مثل من!