بهترین بازیگر تئاتر 90

خبر زدند که کاندیدهای انتخاب بهترین بازیگران تئاتر در سال 90 اعلام شدند. سریدیم (یعنی سر زدیم) به متن خبر. دلم سوخت که چرا کارهایی مثل جنوب از شمال غربی و زمستان 66 رو ندیدم. و بسیار خوشحال از این که اسم سیامک صفری و هدایت هاشمی رو توی لیست اونم به خاطر کارهایی که دیدم و پسندیدم، دیدم.

ذائقه ما هم این روزها اینجوری شده، همونطور که راحت ناراحت میشیم، راحت هم خوشحال میشیم همینجوری الکی. هی ناراحتیم، بعدش سریع هی خوشحال و برمیگردیم دوباره اول سیکل و هی دوباره خوشحال و الی آخر به همین منوال. وسط این سیکل مسخره بیافزایید ناراحت شدن و خوشحال شدن دیگران از دست ما. اینه که حس ما رو به صورت نمایی تشدید میکنه. از ناراحتی دوستان از دستمان بسیار ناراحت می شویم و بالعکس. توضیح بیشتر بدم مشمول اطاله کلام و اطناب سخن و اتلاف زمان میشم. در همین حدود مرقومه میکنم تا بماند به خاطر برای بعد.

/ 2 نظر / 12 بازدید
پرديس باکس

سلام دوست عزيز آيا مي خواهي بازديد وبلاگت را افزايش بدي ؟ آيا مي خواهيد رتبه هاي نخست موتور جستجوگر گوگل شويد؟ پيشنهاد ما را قبول کنيد و از لينک باکس هوشمند پرديس باکس استفاده کنيد. آيا مي دانيد لينک باکس چگونه باعث افزايش بازديد شما مي شود ؟ آيا با نحوه کار لينک باکس ها آشنايي داريد ؟ راهنماي کامل استفاده از لينک باکس پرديس را مشاهده نماييد www.help.pardisbox.ir شما هم در سايت ما عضو شويد و به وبلاگهاي پر بازديد بپيونديد www.pardisbox.ir با تشکر از شما توجه داشته باشيد که لينک هاي ارسالي شما هيچ نيازي به تاييد توسط گروه پشتيباني ندارد مديريت لينک باکس هوشمند پرديس باکس[گل]